În Stoc - Livrare 24h
Lavoce SAF184.05
1.310,00RON
Fără TVA: 1.082,64RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SAF18405
Descriere
Difuzor Lavoce SAF184.05, 1000W AES , 96 dB , 30-2500 Hz, bobina 4", ferita
Specificații
| Difuzor de 18” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 1000 W |
|---|---|
| Putere program | 2000W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 30Hz-2500Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 34 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.38 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 7.2 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.36 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 188.5 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/7.7 mm |
| Greutate | 12.3 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT