În Stoc - Livrare 24h
Lavoce SAF184.02
1.457,00RON
Fără TVA: 1.204,13RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SAF18402
Descriere
Difuzor Lavoce SAF184.02, 1200W AES , 97 dB , 40-1000 Hz, bobina 4", ferita
Specificații
| Difuzor de 18” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 1200 W |
|---|---|
| Putere program | 2400W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 97 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 40Hz-1000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 38 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 4.8 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.46 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 10.2 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.44 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 150 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/8.4 mm |
| Greutate | 13.5 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT