În Stoc - Livrare 24h
Lavoce SAF184.01
1.150,00RON
Fără TVA: 950,41RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SAF18401
Descriere
Difuzor Lavoce SAF184.01, 700W AES , 98 dB , 30-1500 Hz, bobina 4", ferita
Specificații
| Difuzor de 18” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 700 W |
|---|---|
| Putere program | 1400W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 30Hz-1500Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 33 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 4.95 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.31 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 8.7 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.30 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 221 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/6.8 mm |
| Greutate | 11.9 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT