Nu este în stoc
Lavoce MAN061.80
565,00RON
Fără TVA: 466,94RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: MAN06180
Descriere
Difuzor Lavoce WAN061.80, 150W AES , 95.5 dB , 170-6000 Hz, bobina 1.8", neodimium
Specificații
| Difuzor de 6.5” cu diametru bobina de 1.8" | |
| Putere AES | 150 W |
|---|---|
| Putere program | 300W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 95.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 170Hz-6000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 170 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.60 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4.5 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.54 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 2 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/3 mm |
| Greutate | 1.2 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT