În Stoc - Livrare 24h
Lavoce MAF082.00
550,00RON
Fără TVA: 454,55RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: MAF08200
Descriere
Difuzor Lavoce MAF082.00, 200W AES , 98.5 dB , 90-5000 Hz, bobina 2", ferita
Specificații
| Difuzor de 8” cu diametru bobina de 2" | |
| Putere AES | 200 W |
|---|---|
| Putere program | 400W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 90Hz-5000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 77 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.8 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.19 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.8 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.18 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 13 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/2.6 mm |
| Greutate | 4.1 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT