În Stoc - Livrare 24h
Lavoce FSN041.00 difuzor fullrange
270,00RON
Fără TVA: 223,14RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: FSN04100
Descriere
Difuzor fullrange Lavoce FSN041.00, 40W AES , 91 dB , 110-18000 Hz, bobina 1", neodimiu
Specificații
| Difuzor de 4” cu diametru bobina de 1" | |
| Putere AES | 40 W |
|---|---|
| Putere program | 80W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 91 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 110Hz-18000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 110 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 6.1 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.4 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 3.8 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.36 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 1.8 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/2.2 mm |
| Greutate | 0.39 Kg |
Recenzii (1)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT