Nu este în stoc
Lavoce FSN020.71F
105,00RON
Fără TVA: 86,78RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: FSN02071F
Descriere
Difuzor Lavoce FSN020.71F, 15W AES , 87 dB , 200-20000 Hz, bobina 0.75", neodimium
Specificații
| Difuzor de 2” cu diametru bobina de 0.75" | |
| Putere AES | 15 W |
|---|---|
| Putere program | 30W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 87 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 200Hz-20000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 212 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 6.4 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.94 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 6.3 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.82 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 0.2 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/2.4 mm |
| Greutate | 0.15 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT