În Stoc - Livrare 24h
Lavoce FSF041.00 difuzor fullrange
95,00RON
Fără TVA: 78,51RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: FSF04100
Descriere
Difuzor fullrange Lavoce FSF041.00, 40W AES , 89 dB , 110-18000 Hz, bobina 1", ferita
Specificații
| Difuzor de 4” cu diametru bobina de 1" | |
| Putere AES | 40 W |
|---|---|
| Putere program | 80W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 89 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 110Hz-18000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 110 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.6 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.77 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.9 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.68 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 2.1 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/2.2 mm |
| Greutate | 0.72 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT