În Stoc - Livrare 24h
Lavoce FSF030.70 difuzor fullrange
80,00RON
Fără TVA: 66,12RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: FSF03070
Descriere
Difuzor fullrange Lavoce FSF030.70, 30W AES , 87.5 dB , 120-21000 Hz, bobina 0.75", ferita
Specificații
| Difuzor de 3” cu diametru bobina de 0.75" | |
| Putere AES | 30 W |
|---|---|
| Putere program | 60W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 87.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 120Hz-21000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 114 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 6.4 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.85 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4.6 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.72 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 1.4 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/2.1 mm |
| Greutate | 0.5 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT