Nu este în stoc
Lavoce FBASS12-20
385,00RON
Fără TVA: 318,18RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: FBASS12-20
Descriere
Difuzor 12” pentru chitara bass FBASS12-20, 200W AES , 97 dB , 50-3000 Hz, bobina 2", ferita
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 2" | |
| Putere AES | 200 W |
|---|---|
| Putere program | 400 W |
| Sensibilitate ( 1W/1m ) | 97 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 50-3000 Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 52 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5,3 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0,50 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4,7 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0,45 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 72 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 4,3 mm |
| Greutate | 3,6 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT