În Stoc - Livrare 24h
B&C DE12TC
302,00RON
Fără TVA: 249,59RON
Marcă: B&C
Cod Produs: DE12TC
Descriere
Driver B&C DE12TC , 1", bobina 1.4", 30W , 2-18kHz , 105 dB , ferita
Specificații
| Driver de 1” cu bobina de 1.4" | |
| Putere nominala | 30 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 105 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω |
| Raspuns frecventa | 2KHz-18KHz |
| Material magnet | Ferita |
| Material Diafragma | Mylar |
| Frecventa crossover recomandata | 2.2 kHz |
| Inductanta bobina (Le) | 0.14 mH |
| Intensitate camp magnetic intrefier | 1.45T |
| Greutate | 1 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT