Descriere
Driver B&C DE111 , 1", bobina 1.4", 25W , 1-17kHz , 107 dB , neodimium
Specificații
| Driver de 1” cu bobina de 1.4" | |
| Putere nominala | 25 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 107 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω |
| Raspuns frecventa | 1KHz-17KHz |
| Material magnet | neodimium |
| Material Diafragma | HT Polymer |
| Frecventa crossover recomandata | 1.2 kHz |
| Inductanta bobina (Le) | 0.14 mH |
| Intensitate camp magnetic intrefier | 1.8T |
| Greutate | 0.32 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT