În Stoc - Livrare 24h
B&C 8PS21
507,00RON
Fără TVA: 419,01RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 8PS21
Descriere
Difuzor B&C 8PS21 , 200/400 W , 94dB , 70-3000Hz , bobina 2" , ferita
Specificații
| Difuzor de 8” cu bobina de 2" | |
| Putere nominala | 200 W |
|---|---|
| Putere muzicala | 400W (program) |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 94 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω |
| Raspuns frecventa | 70Hz-3000Hz |
| Volum incinta recomandata | 14 l |
| Frecventa de tuning recomandata | 73 Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 73 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.4 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.36 1 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4.2 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.33 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 14 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 220 cm2 |
| Randamentul difuzorului (η₀) | 1.5 % |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 5 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 23 g |
| BL factor | 12.6 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 0.5 mH |
| Greutate | 3.4 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT