În Stoc - Livrare 24h
B&C 8FG64
588,00RON
Fără TVA: 485,95RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 8FG64
Descriere
Difuzor B&C 8FG64 , 300/600 W , 92dB , 50-3000Hz , bobina 2.5" , ferita
Specificații
| Difuzor de 8” cu bobina de 2.5" | |
| Putere nominala | 300 W |
|---|---|
| Putere muzicala | 600W (program) |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 92 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω ( disponibil si pe 16 Ω ) |
| Raspuns frecventa | 50Hz-3000Hz |
| Frecventa tuning recomandata | 50 Hz |
| Volum incinta recomandata | 16 L |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 51 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.8 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.32 1 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 10.1 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.31 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 15 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 220 cm2 |
| Randamentul difuzorului (η₀) | 0.7 % |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 7 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 41 g |
| BL factor | 15.8 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 1.7 mH |
| Greutate | 4.5 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT