În Stoc - Livrare 24h
B&C 6PS44
454,00RON
Fără TVA: 375,21RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 6PS44
Descriere
Difuzor B&C 6PS44 , 200/400 W , 93dB , 70-5000Hz , bobina 1,7" , ferita
Specificații
| Difuzor de 6,5” cu bobina de 1,7" | |
| Putere nominala | 200 W |
|---|---|
| Putere muzicala | 300 W (program) |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 93 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω |
| Raspuns frecventa | 70Hz-5000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 71 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5,3 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.34 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 12.5 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.33 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 7 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 132 cm2 |
| Randamentul difuzorului (η₀) | 0.7 % |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 4.5 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 18 g |
| BL factor | 11 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 0.7 mH |
| Greutate | 2.5 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT