În Stoc - Livrare 24h
B&C 6PS38
454,00RON
Fără TVA: 375,21RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 6PS38
Descriere
Difuzor B&C 6PS38 , 150/300 W , 94dB , 70-5000Hz , bobina 1,5" , ferita
Specificații
| Difuzor de 6,5” cu bobina de 1,5" | |
| Putere nominala | 150 W |
|---|---|
| Putere muzicala | 300 W (program) |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 94 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω |
| Raspuns frecventa | 70Hz-5000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 75 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5,4 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.31 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 11.7 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.3 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 8 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 132 cm2 |
| Randamentul difuzorului (η₀) | 1% |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 6 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 14 g |
| BL factor | 10.8 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 0.6 mH |
| Greutate | 2.2 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT