În Stoc - Livrare 24h
B&C 6MDN44
520,00RON
Fără TVA: 429,75RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 6MDN44
Descriere
Difuzor B&C 6MDN44 , 200/400 W , 96,5dB , 150-6000Hz , bobina 1,7" , neodimium
Specificații
| Difuzor de 6,5” cu bobina de 1,7" | |
| Putere nominala | 200 W |
|---|---|
| Putere muzicala | 400W (program) |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96,5 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω ( sunt variante si de 16Ω ) |
| Raspuns frecventa | 150Hz-6000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 140 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5,4 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.46 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 2,8 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.4 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 2.6 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 132 cm2 |
| Randamentul difuzorului (η₀) | 1,6 % |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 2,5 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 11 g |
| BL factor | 11 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 0.47 mH |
| Greutate | 1 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT