În Stoc - Livrare 24h
B&C 5MDN38
482,00RON
Fără TVA: 398,35RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 5MDN38
Descriere
Difuzor B&C 5MDN38, 100/200 W , 96dB , 240-10000Hz , bobina 1,5" , neodimium
Specificații
| Difuzor de 5” cu bobina de 1,5" | |
| Putere nominala | 100 W |
|---|---|
| Putere muzicala | 200 W (program) |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω |
| Raspuns frecventa | 240Hz-10000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 240 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5,6 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.54 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 2.6 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.45 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 0.6 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 95 cm2 |
| Randamentul difuzorului (η₀) | 1.7% |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 3.5 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 9 g |
| BL factor | 11.5 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 0.4 mH |
| Greutate | 0.85 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT