În Stoc - Livrare 24h
B&C 18TBW100
1.540,00RON
Fără TVA: 1.272,73RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 18TBW100
Descriere
Difuzor B&C 18TBW100 , 1500/3000 W , 96 dB , 35-1000 Hz , bobina 4" , ferita
Specificații
| Difuzor de 18” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere nominala | 1500 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω ( disponibil si pe 4Ω ) |
| Raspuns frecventa | 35Hz-1000Hz |
| Volum incinta recomandata | 200 l |
| Frecventa de tuning recomandata | 32 Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 35 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.3 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.41 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 8 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.39 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 175 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 1210 cm2 |
| Randamentul difuzorului (η₀) | 1.76 % |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 12 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 245 g |
| BL factor | 26.4 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 2.45 mH |
| Intensitate camp magnetic intrefier | 1.15T |
| Greutate | 15.1 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT