În Stoc - Livrare 24h
B&C 15PS100
1.083,00RON
Fără TVA: 895,04RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 15PS100
Descriere
Difuzor B&C 15PS100 , 700/1400 W , 95 dB , 35-1500 Hz , bobina 4" , ferita
Specificații
| Difuzor de 15” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere nominala | 700 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 95 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω |
| Raspuns frecventa | 35Hz-1500Hz |
| Volum incinta recomandata | 120 l |
| Frecventa de tuning recomandata | 35 Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 39 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.2 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.47 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 6 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.43 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 103 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 855.0 cm2 |
| Randamentul difuzorului (η₀) | 1.35 % |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 8 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 160 g |
| BL factor | 21.2 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 2 mH |
| Intensitate camp magnetic intrefier | 1.05 T |
| Greutate | 9.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT