În Stoc - Livrare 24h
B&C 15CL76
871,00RON
Fără TVA: 719,83RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 15CL76
Descriere
Difuzor B&C 15CL76 , 400/800 W , 98.5 dB , 40-3000 Hz , bobina 3" , neodimium
Specificații
| Difuzor de 15” cu diametru bobina de 3" | |
| Putere nominala | 400 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98.5 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω |
| Raspuns frecventa | 40Hz-3000Hz |
| Volum incinta recomandata | 100 l |
| Frecventa de tuning recomandata | 47 Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 42 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.1 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.34 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 7.2 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.33 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 135 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 855.0 cm2 |
| Randamentul difuzorului (η₀) | 2.9 % |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 7.0 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 108 g |
| BL factor | 21 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 1.3 mH |
| Intensitate camp magnetic intrefier | 1.15 T |
| Greutate | 3.2 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT