Descriere
Difuzor B&C 14CXN88 , 500 W , 99dB , 45-18000Hz , bobina 3.5" , neodimiu
Specificații
| Specificatii | - |
|---|---|
| Diametru | 343 mm (14 in) |
| Impedanta | 8 Ω |
| Impedanta minima LF | 6.8 Ω |
| Impedanta minima HF | 8.8 Ω |
| Gama frecventa | 45 - 18000 Hz |
| Unghi dispersie | 80° |
| Magnet | Neodymium Ring |
| Sensibilitate (LF-HF) | 99 - 106 dB |
| Putere nominala (LF-HF) | 500 - 80 W |
| Putere continua program (LF-HF) | 1000 - 160 W |
| Diametrul bobinei (LF-HF) | 88 - 75 mm (3.5 - 3.0 in) |
| Sarma bobina (LF-HF) | aluminiu - aluminiu |
| Diafragma (LF-HF) | fibra de sticla - titan |
| Adancime bobina LF | 22 mm (0.87 in) |
| Adancime piesa polara LF | 11 mm (0.43 in) |
| Densitate flux magnetic (LF-HF) | 1.05 - 1.75 T |
| Frecventa de taiere recomandata | 1.2 kHz |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT