În Stoc - Livrare 24h
B&C 12PS100
1.090,00RON
Fără TVA: 900,83RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 12PS100
Descriere
Difuzor B&C 12PS100, 700/1400 W , 93 dB , 45-1000 Hz, bobina 4", ferita
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere RMS | 700 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 93 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 45Hz-1000Hz |
| Volum incinta recomandata | 40 l |
| Frecventa de tuning recomandata | 43 Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 44Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.3 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.29 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 3.9 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.27 L |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 47 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 531 cm2 |
| Randamentul difuzorului (n0) | 1.3 % |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 8 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 106 g |
| BL factor | 22.5 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 2 mH |
| Intensitatea campului magnetic | 1.05 T |
| Greutate | 8.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT