Descriere
Difuzor B&C 12PLB76, 350/700 W , 99 dB , 50-2000 Hz, bobina 3", ferita
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 3" | |
| Putere RMS | 350 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 99 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 50Hz-2000Hz |
| Volum incinta recomandata | 42 l |
| Frecventa de tuning recomandata | 65 Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 50 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.24 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.3 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.23 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 75 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 522 cm2 |
| Randamentul difuzorului (n0) | 3.8 % |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 5 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 51 g |
| BL factor | 18.6 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 1.2 mH |
| Intensitatea campului magnetic | 1.05 T |
| Greutate | 7.4 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT