În Stoc - Livrare 24h
B&C 12PLB100
1.309,00RON
Fără TVA: 1.081,82RON
Marcă: B&C
Cod Produs: 12PLB100
Descriere
Difuzor B&C 12PLB100, 600/1200 W , 97 dB , 50-2500 Hz, bobina 4", ferita
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere RMS | 600 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 97 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 50Hz-2500Hz |
| Volum incinta recomandata | 40 l |
| Frecventa de tuning recomandata | 52 Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 50Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.1 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.38 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 9.2 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.37 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 47 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 531 cm2 |
| Randamentul difuzorului (n0) | 1.7 % |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 9 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 77 g |
| BL factor | 18.4 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 1.6 mH |
| Intensitatea campului magnetic | 1 T |
| Greutate | 9.3 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT