Descriere
Difuzor B&C 12CXN88 , 500 W , 100dB , 50-18000Hz , bobina 3.5" , neodimiu
Specificații
| Specificatii | - |
|---|---|
| Diametru | 320 mm (12 in) |
| Impedanta | 8 Ω |
| Impedanta minima LF | 6.6 Ω |
| Impedanta minima HF | 8.5 Ω |
| Gama frecventa | 50 - 18000 Hz |
| Unghi dispersie | 80° |
| Magnet | Neodymium Ring |
| Sensibilitate (LF-HF) | 100 - 106 dB |
| Putere nominala (LF-HF) | 500 - 80 W |
| Putere continua program (LF-HF) | 1000 - 160 W |
| Diametrul bobinei (LF-HF) | 88 - 75 mm (3.5 - 3.0 in) |
| Material sarma bobina (LF-HF) | aluminiu - aluminiu |
| Material diafragma | titan |
| Frecventa de taiere recomandata | 1.2 kHz |
| Adancime piesa polara | 11 mm (0.43 in) |
| Densitate flux magnetic (LF-HF) | 1.05 - 1.75 Tesla |
| Adancime bobina | 21.5 mm (0.85 in) |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT