Audac CENA306/B - Negru/8Ω
Descriere
Boxa de plafon 2,5" cu fixare SpringFit - Negru/8Ω
Audac CENA306/W sunt boxe de plafon, concepute pentru a oferi o soluție de neegalat pentru proiectele de adresare publică la scară mare. Fixarea SpringFit oferă un timp de instalare foarte rapid oricărui difuzor disponibil pe piață, în timp ce design-ul grătarului fără margini este absolut inedit pentru orice difuzor de tavan din acest segment. Audac CENA306/W, fiind conceputa din materiale de înaltă calitate, asigura o inteligibilitate si o performanță muzicală excepțională. Seria CENA este echipată cu SnapConnect, o alegere mai rapidă, mai fiabilă și mai sigură pentru instalațiile fixe.
Audac CENA306/W dispune de un driver broadband de 2,5”, cu o putere continuă de 10 Watt (RMS) și o putere maximă de 20 W. Este echipat cu un transformator de linie 100V multi-tapping pentru 6W și 3W.
Specificații
| Date tehnice | - |
|---|---|
| Putere Max. | 20 W |
| Putere RMS | 10 W |
| Presiunea sunetului (Max. W/1m) @ 100 V 97 dB | |
| Senzitivitate (1W/1m) 87 dB | |
| Impedantă | 8 Ω |
| Răspuns Frecventă (± 3 dB) 120 Hz - 20 kHz | |
| Transformator linie Tappings 1 | 6 W / 1667 Ω |
| Transformator linie Tappings 2 | 3 W / 3333 Ω |
| Drivere 2,5” Full Range | |
| Tip difuzor Broadband | |
| Dispersie Conică 160° | |
| Material | ABS |
| Finisaj frontal | Grătar de oțel fara margini perforat fin |
| Montare | Sistem de montare SpringFit |
| Coloare | Negru (RAL9005) (CENA306/B) |
| Decupare | 80 mm (Ø) |
| Dimensiune | 95 x 68 mm (Ø x D) |
| Temperatura de funcționare | -15 °C ~ 55 °C |
| Aplicare | - |
| Spații comerciale | |
| Spații corporate | |
| Baruri | |
| Restaurante | |
| Rezidential | |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT