Nu este în stoc
18 Sound 6ND430
850,00RON
Fără TVA: 702,48RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 6ND430
Descriere
Difuzor 18 Sound 6ND430 , 200 W , 92,5dB , 63-5500Hz , bobina 1,7" , neodimium
Este compatibil cu difuzorul de medii din modelul D-lite D12-3 ,D15-3
Specificații
| Difuzor de 6,5” cu bobina de 1,7" | |
| Putere nominala | 200 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 92 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω |
| Raspuns frecventa | 63Hz-5500Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 61 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5,5 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.28 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 6,5 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.27 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 12,6 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 133 cm2 |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 5 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 13,3 g |
| BL factor | 10 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 0,25 mH |
| Greutate | 1.25 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT