Nu este în stoc
18 Sound 6ND410
880,00RON
Fără TVA: 727,27RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 6ND410
Descriere
Difuzor 18 Sound 6ND410 , 180 W , 102dB , 200-8000Hz , bobina 1,7" , neodimium
Specificații
| Difuzor de 6,5” cu bobina de 1,7" | |
| Putere nominala | 180 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 102 dB |
| Impedanta nominala | 8Ω |
| Raspuns frecventa | 200Hz-8000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 120 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5,9 Ω |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.27 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 2,2 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.24 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 6,2 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 143 cm2 |
| Randamentul difuzorului (η₀) | 1,4% |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 2 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 8,2 g |
| BL factor | 11,6 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 0.67 mH |
| Greutate | 1.25 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT