Nu este în stoc
18 Sound 18NLW4000
2.700,00RON
Fără TVA: 2.231,40RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 18NLW4000
Descriere
Difuzor Eighteen Sound 18NLW4000, 1600W AES , 95 dB , 30-1000 Hz, bobina 4", neodimium
Specificații
| Difuzor de 18” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 1600 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 95 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 30Hz-1000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 34 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.1 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.34 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 6.00 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.33 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 134 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/-14.5 mm |
| Greutate | 9.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT