Nu este în stoc
18 Sound 15NLW9500
2.650,00RON
Fără TVA: 2.190,08RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 15NLW9500
Descriere
Difuzor EighteenSound 15NLW9500, 1000 W AES, 96dB , 42-2000Hz, bobina 4", neodimium
Specificații
| Difuzor de 15” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 1000 W |
|---|---|
| Putere Program | 1400W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8 Ohmi |
| Raspuns frecventa | 42Hz-2000Hz |
| Volum incinta recomandata | 70-150 l |
| Parametrii Thiele Small | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 35 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 4.9 Ohmi |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.091 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 6.7 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.32 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 163 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +-9 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 146 g |
| Greutate | 7 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT