Nu este în stoc
18 Sound 12NMB420
1.390,00RON
Fără TVA: 1.148,76RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 12NMB420
Descriere
Difuzor Eighteen Sound 12NMB420, 300 W AES, 100.5 dB , 55-6000 Hz, bobina 2.5", neodimium
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 2.5" | |
| Putere RMS | 300 W AES |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 100.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 55Hz-6000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 53 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.2 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.3 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 3.6 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.28 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 105 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 0.053 m3 |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/-4 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 33.5 g |
| BL factor | 13.9 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 0.2 mH |
| Intensitatea campului magnetic | 1.15 T |
| Greutate | 2.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT