Nu este în stoc
18 Sound 12NLW9300
1.990,00RON
Fără TVA: 1.644,63RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 12NLW9300
Descriere
Difuzor Eighteen Sound NLW9300, 800W AES , 97 dB , 45-3200 Hz, bobina 4", neodimium
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 800 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 97 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 45Hz-3200Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 40 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 4.7 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.25 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4.67 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.24 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 87 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 0.053 m3 |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/-8 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 72 g |
| BL factor | 18 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 0.49 mH |
| Intensitatea campului magnetic | 1.15 T |
| Greutate | 6.2 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT