Nu este în stoc
18 Sound 12ND830
1.900,00RON
Fără TVA: 1.570,25RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 12ND830
Descriere
Difuzor Eighteen Sound 12ND830, 450W AES , 99 dB , 53-5000 Hz, bobina 3", neodimium
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 3" | |
| Putere AES | 450 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 99 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 53Hz-5000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 55 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.7 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.296 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.15 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.28 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 72 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 0.0531 m3 |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 30 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 46 g |
| BL factor | 17.6 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 1.5 mH |
| Greutate | 4 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT